Koloběžky Český Krumlov - Kleť, Nová Pec, Šumava

Koloběžky Šumava ⇔ Stožec ⇔ Nová Pec ⇔ Lipno

koloběžky půjčovna Český Krumlov

ff      cc

STOŽEC – NOVÁ PEC
Jedna z nejkrásnějších stezek v České republice vedoucí ze Stožce do Nové Pece 1. zónou Národního park Šumava (oblastí Vltavský luh). 16 km dlouhá stezka s nenáročným houpavým profilem je naprosto ideální pro rodiny s dětmi, jednotlivce kteří si chtějí užít klidu lesa, ale i pro skupiny, či firemní akce.

Specialitou této stezky  je jízda přes 9 železničních přejezdů.  Přestože na stezce platí zákaz vjezdu vozidel, musíte počítat s tím, že občas potkáte auto s povolením vjezdu (tedy i náš mikrobus, který třeba zrovna veze další koloběžky do Stožce, či jiných míst) a mimo letní prázdniny ve všední dny také nákladní auta se dřevem.

Krásná lesní krajina a výhledy na horní tok řeky Vltavy jsou ideální příležitostí pro fotografování a pozorování mnoha druhů zvěře a živočichů, cestu si můžete zpestřovat sběrem lesních plodin a hub. Podél této cesty se nachází několik laviček k odpočinku – ideální možnost na svačinu a relax. Vybrat si můžete i z několika restaurací a menších občerstvení, která jsou o sezóně otevřená přes celý den.

Délka trasy: 16 km, převýšení: 126 m

tt

KOLOBĚŽKY

Elegantní a originální dopravní prostředek pro váš aktivní odpočinek, zábavu, jízdu po městě či na delší výlety? Nemůžete zvolit lépe! Koloběžky KICKBIKE připomínají svou konstrukcí bicykl. Jejich charakteristickým znakem je velikost kol: malé vzadu, velké vpředu. Oproti jízdě na bicyklu má koloběžka minimálně jednu jistou přednost: určitě si při jízdě neotlačíte zadek.

CENÍK

Pro hosty ubytované v partnerských  ubytovacích zařízení NOVA LAKE RESORT v Nové Peci, pension ADAM v Horní Plané, platí  sleva ve výši 10% na veškeré vybavení po celou dobu pobytu a to nejenom na koloběžky, kola, elektrokola, rafty, lodě, kánoe, ale i veškeré další služby naší agentury EXPEDICION.

PARTNEŘI:
12  

pension adam
pension Adam – Horní Planá